Wyróżnienia

Ambasador Fair Play w Biznesie 2014

Krzysztof Ostromecki otrzymał medal Ambasadora Fair Play w biznesie a firma Intur otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play.

Tytuł Ambasadora Fair Play przyznawany jest osobowościom polskiego biznesu, wyłonionym spośród kierownictwa przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami programu "Przedsiębiorstwo Fair Play", które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play".

ZDJĘCIA Z GALI

od 1.30 nasze wypowiedzi

 

Hp Preferred Partner 2012

Dołączyliśmy do grona Preferowanych Partnerów HP. Potrzebujesz pomocy w zakresie rozwiązań i produktów HP? Jesteśmy ekspertem w dziedzinie produktów HP i zapewniamy obsługę cechującą się bezcennym atutem: niewielką odległością od klienta. Zasługujesz przecież na uprzywilejowane traktowanie!

Złoty Laur "Przedsiębiorstwo Fair Play"

Nasza firma otrzymała Złoty Laur "Przedsiębiorstwo Fair Play".
Otrzymują go firmy, które ośmiokrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w ośmiu kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Wyróżnienie to należy się przedsiębiorstwom, które:

  • są nieprzeciętne,
  • w swej działalności kierują się uczciwością, rzetelnością i lojalnością,
  • potrafią usatysfakcjonować klientów,
  • wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec dostawców

Trodat TOP Partner

Od 2012 roku należymy do grupy solidnych i lojalnych Partnerów Trodat.
Firma jest polecana, jako rzetelna, wiarygodna i gwarantująca wysoki poziom wykonywanych usług na produktach marki Trodat. Charakteryzujemy się wysokim profesjonalizmem w działaniu oraz terminowością świadczonych usług. Gwarantujemy wysoki poziom wiedzy na temat produktów marki Trodat. Zapewniamy doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniej pieczątki, bazując na szerokim asortymencie produktów Trodat spełniających najwyższe standardy jakości. Autoryzacja obejmuje pełną gamę usług związanych z wykonywaniem pieczątek.