O firmie

Profesjonalizm, wysoka jakość dostarczanych produktów, duże doświadczenie w sprzedaży artykułów i urządzeń biurowych to nasza wizytówka od ponad 25 lat.

Naszą specjalnością jest kompleksowe wyposażanie i zaopatrywanie biur, przedsiębiorstw i instytucji we wszelkie artykuły i urządzenia biurowe, materiały eksploatacyjne do drukarek i kserokopiarek, chemię gospodarczą itp.

Dostarczamy rozwiązań, które pomagają w pracy i wpływają na poprawę wizerunku Państwa firmy

Jesteśmy udziałowcem polskiej sieci Konsorcjum Biuro Klub zrzeszającej 23 firmy o podobnym profilu działalności w całym kraju.

KOMPLEKSOWA oferta to coś, co wyróżnia nas na tle innych firm.

Nasza oferta zawiera:

  • wysokiej jakości artykuły biurowe
  • szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kopiarek

  • chemię gospodarczą

  • wyposażenie sal audiowizualnych

  • pieczątki z dowozem na biurko

  • środki ochrony indywidualnej BHP

Od 11 lat niezależna komisja w otwartym konkursie sprawdza wiarygodność i rzetelność firmy INTUR. W wyniku weryfikacji i uzyskania pozytywnych ocen w I i II etapie konkursu nasza firma uzyskuje co rok tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play".

w 2014 roku Krzysztof Ostromecki (właściciel) otrzymał medal Ambasadora Fair Play w biznesie (więcej w dziale wyróżnienia)

Tworzymy rzetelną, profesjonalną firmę, stale poszerzającą swoją wiedzę i możliwości, aby w sposób kompetentny zaspokajać potrzeby naszych klientów.  Do Państwa dyspozycji oddajemy doświadczony zespół handlowy, miłą i profesjonalną obsługę oraz nowoczesne metody współpracy. Potwierdzeniem wysokiej jakości usług jest przede wszystkim szerokie grono Klientów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Zapraszamy do współpracy !

Aktualności

01/01/2015
Krzysztof Ostromecki otrzymał medal Ambasadora Fair Play w biznesie a firma Intur otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwo Fair...
więcej
12/08/2014
Firma Intur otrzymała Platynową Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”
więcej
25/01/2013
Nasza firma otrzymała Platynowy Laur "Przedsiębiorstwo Fair Play"
więcej
archiwum aktualności